Manchester United dhe WBA – Shiko ketu ndeshjen LIVE

Manchester United do të jetë nikoqirë i WBA-së në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier.

United që ka zhvilluar shtatë ndeshje është në vendin e 14-të me vetëm 10 pikë. Në anën tjetër WBA janë në vendin e 18-të me vetëm tri pikë.

Ole Gunnar Solskjer për këtë ndeshje ka zgjedhur të luajë me pa shumë befasi nga formacionet e ndeshjeve të fundit.

Në anën tjetër Slaven Bilic ka vendosur të luajë me më të mirët.

Manchester United: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles, Matic, Fred, Mata, Bruno Fernandes, Rashford, Martial.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE