Tottenhami dhe Manchester City – Shiko këtu ndeshjen LIVE

Tottenham Hotspur dhe Manchester City kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Qytetarët janë mysafir të Spurs në takimin e vlefshëm për javën e nëntë të Ligës Premier, takim që zhvillohet në Tottenham Hotspur Stadium nga ora 18:30.

Ekipi i Pep Guardiolas vjen në këtë ndeshje me një formë të luhatshme dhe synon fitore të madhe në këtë udhëtim.

Në anën tjetër, vendasit e Jose Mourinhos janë në formë të lartë në këtë fillim sezoni dhe duan të vazhdojnë serinë pa humbje.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet thuajse më të mirat e mundshme, por duke pasur reparte të balancuara.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE