LASK dhe Tottenhami – Shiko ketu ndeshjen

Sonte do zhvillohet sfida interesante mes LASK-ut dhe Tottenhamit. Të dy skuadrat kërkojnë vetëm fitore meqenëse renditën në pozitat dy dhe tre në tabelë.

Tottenhami me fitore do siguronte kualifikimin, derisa LASK-ut i nevojiten dy fitore në xhirot e fundit që të kualifikohet tutje.

Tottenham: Hart, Doherty, Sanchez, Tanganga, Davies, Hojbjerg, Lo Celso, Ndombele, Moura, Son, Bale.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE