Alcoyano dhe Real Madridi – Shiko ketu ndeshjen

Real Madrid u eliminua nga Superkupa e Spanjës nga skuadra e Athletic Bilbao, të cilët edhe e fituan këtë trofe, kurse sot ata do të luajnë kundër ekipit të vogël Alcoyano

Los Blancos do të fillojnë aventurën e tyre në Kupën e Mbretit kundër skuadrës së Ligës së Tretë të Spanjës. Real Madridi në këtë ndeshje ka startuar me një ekip ku i është dhënë mundësi më shumë të rinjve të këtij ekipi.

Nga minuta e parë sonte është paraqitur i riu Chust derisa ka startuar edhe Isco, Vinicious Jr dhe Mariano.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE