Burnley dhe Manchester Unitedi – Shiko ketu ndeshjen

Manchester United është mysafir i Burnleyt në ndeshjen e mbetur nga java e parë e Ligës Premier. Manchester Unitedi që kanë një ndeshje më pak se Liverpooli, mund të marrin sot kreun e tabeles pasi ka 33 pikë, aq sa Liverpooli.

Ole Gunnar Solskjer për këtë ndeshje ka vendosur të startojë me ekipin më të mirë, ku shihet vendosja e Paul Pogbas në mesfushë dhe Edinson Cavanit në sulm.

Në anën tjetër Wood do të jetë ai që do të kërkojë tu bëjë probleme mysafirëve. Ndeshja fillon në ora 21:15.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE