Fiorentina dhe Interi – Shiko ketu ndeshjen

Fiorentina dhe Interi i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që zhvillohet në 1/8 e finales në Kupën e Italisë.

Ndeshja që fillon në ora 15:00 do të luhet në stadiumin Artemio Franchi, me Nerazzurët që i pret një takim aspak i lehtë.

Interi shpreson që të kalojë këtë pengesë, për të kaluar në çerekfinale. Në anën tjetër, Viola do të tentojë të bëjë një gjë të tillë, e që natyrisht se do të tentojë të shfrytëzojë përparësinë si vendas.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE