Juventusi dhe Napoli – Shiko ketu ndeshjen

Juventus-Napoli, është ndeshja finale në Superkupën e Italisë, e cila pritet që të zhvillohet në Stadiumin Mapei të Sassuolos Kampioni i Italisë, Juventus do të përballet sonte kundër fituesit të Kupës së Italisë, Napoli në kuadër të superkupës së Italisë.

Superkupa e Italisë në të shkuarën ishte zhvilluar jashtë vendit, por shkaku i pandemisë këtë vit është vendosur të zhvillohet në vend. Për Juventusin sot nga minuta e parë starton Ronaldo e Kulusevski në sulmin e tyre.

Në anën tjetër për Napolin sonte nuk ka startuar përsëri Amir Rrahmani, i cili është në bankë.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE