PSG dhe Marseille – Shiko ketu ndeshjen

Paris Saint-Germain do të përballet në finalen e Superkupës së Francës kundër Marseille. Mauricio Pochettino mund ta fitojë sonte trofeun e parë me skuadrën e Paris Saint-Germain ku do të luhet për “Trofeun e kampionëve” apo siç njihet ndryshe “Superkupa e Francës”.

Për të arritur të ky trofe Pochettino ka startuar me formacion 4-3-3 me Mbappen, Icardin dhe Di Marian në sulm.

Me të njëjtin formacion i është kundërpërgjigjur edhe Marseille ku në sulm do të luajë me: Payet, Radonjic dhe Thauvin.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE