Manchester Unitedi dhe Newcastle – Shiko ketu ndeshjen

Manchester United dhe Newcastle do të takohen në kuadër të javës së 25-të në Ligën Premier. Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 20:00 në stadiumin Old Trafford.

Vendasit synojnë vetëm fitore që të vazhdojnë ndjekjen e kreut në Premierligë, derisa Newcastle synon të fitojë së paku një pikë që të qëndrojë jashtë zonës së rrezikshme.

Për këtë sfidë, Ole Gunnar Solskjaer do të jetë pa Paul Pogban që është i lënduar. Në anën tjetër, Newcastle nuk mund të llogarisë në Fabian Schar, Manquillo, Callum Wilson, që po ashtu janë të lënduar.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE